Novinky
Ako vybrať správne rukavice ?

 Ruky sú nielen najdôležitejším nástrojom v zdravotníctve, ale aj najčastejším zdrojom infekcie. Jednorazové vyšetrovacie a ochranné rukavice pomáhajú chrániť zdravotníkov v každom zdravotníckom prostredí. Používanie rukavíc znižuje nebezpečenstvo kontaminácie rúk...

viac

Hypur s.r.o.

Akcia rukavice Hypur s.r.o.  

                       

O nás 

  

Dôveryhodna firma - medal

     V spoločnosti Hypur s.r.o., je pre nás najdôležitejšia spokojnosť zákazníka. Preto dodávame len certifikované jednorazové ochranné pomôcky, pri výrobe ktorých boli použité kvalitné materiály splňujúce tie najprísnejšie normy. Pomôcky sú vhodné pre potravinársky priemysel, zdravotnícky priemysel, ale aj na kozmetické účely pri dezinfekcii prevádzok. Nájdu využitie aj v automobilovom priemysle (striekanie áut), v stavebníctve pri manipulácii s nebezpečnými odpadmi - materiálmi. Jednorazové oblečenie je pohodlné a neobmedzuje v pohybe. Umožňuje tak maximálny pohyb a neobmedzuje Vás či Vašich zamestnancov pri výkone práce. Na výber ponúkame jednorazové plášte, zástery, čiapky, rúška na ústa, rúška na bradu, kukly, rukavice, rukávniky a návleky na nohy. Taktiež ochranné prilby, chrániče na uši a veľa iných ochranných odevov potrebných pri Vašej práci.


Spoločnosť Hypur s.r.o., ponúka rôzne druhy nerezových dávkovačov, zásobníkov, nádob na jednorazové pomôcky.Taktiež rôzne druhy a typy nerezových nástenných schránok, držiakov na obaly a podnosov.


Neváhajte a obráťte sa na nás s akoukoľvek otázkou, či pripomienkou.

 

KATALÓG RUKAVÍC TU


KATALÓG ODEVOV TU

  
 

 


    Copyright 2016 - 2019 © HYPUR